Snadné učení: Projekt SNADNÉ UČENÍ jsou kurzy pro děti a jejich rodiče. Projekt, který naučí děti jak si zvýšit sebevědomí, najít sebejistotu, jak se zbavit stresu. Zlepšuje soustředění, pomáhá lépe zvládat učení, také specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, hyperaktivita, nepozornost, nesoustředění).

Pomáháme dětem získat sebejistotu, zdravé sebevědomí

a projít dětstvím zlehka a s radostí

Jindrovi se na Snadném učení líbilo a máme pocit, že se ujistil o tom, že je možné mluvit o větším množství témat, než si kdy myslel. A navíc se vyjádřil, že na hodiny k Vám kdykoliv a rád. Tak s ním, prosím, počítejte na další část Snadného učení. My si teď už jen přejeme, aby si vše - kroužky i Snadné učení - časově sedly.

SNADNÉ UČENÍ - maminka Hanka B., syn Jindra

O kurzu jsem se dozvěděla z letáčku a tušila jsem, že Aničce paní Zdeňka, prostředí i děti pomůžou. Naučila se zvládnout jednoduché cviky, které jí pomáhají zvládnout situace, kdy se cítí nejistá a nevěří si.

Na každý kurz se moc těšila a skvěle zapadla mezi ostatní děti. Děti Aničce radily v situacích, kdy nevěděla, jak se zachovat a lektorka je jemně naváděla a povzbuzovala. Paní Zdeňka má děti velmi ráda a je cítit, že svou práci miluje a dělá naplno. Velmi děkujeme.

SNADNÉ UČENÍ - maminka Vlaďka S., dcera Anička

Náhodné setkání se Zdeňkou Šulcovou mi poskytlo informaci o možnosti kurzu arteterapie pro děti. Její pozitivní zkušenosti mě přesvědčily a přihlásila jsem devítiletého syna na hodiny arteterapie. Před první hodinou měl syn obavy, ale Zdeňka si ho svým přístupem velmi rychle získala, takže začal kurz navštěvovat pravidelně. Já jsem zaznamenala výraznou změnu v tom, že začal vyjadřovat své pocity....Po každém arte je veselý, uvolněný a sdílný.

Doporučuji všem rodičům vyzkoušet tuto cestu - budou se cítit v rovnováze nejen jejich děti, ale i oni.

ARTE hrátky kurzy pro děti - Alice Monhartová, www.skutecnezdravaskola.cz

Děkuji za setkání s p. Šulcovou, která mi otevřela oči. Měla jsem možnost účastnit se kurzu ARTE hrátky pro ženy a také akce, která byla připravena pro rodiče a děti. Můj syn navštěvuje kurzy pro děti, které paní Šulcová vede Dokáže velmi citlivě komunikovat s dětmi i o věcech, které jsou pro ně hodně nepříjemné. Můj syn se na akce s ní vždy velice těší a když ho něco trápí nebo se mu o něčem nechce mluvit, vždy odpoví, že to řekne jenom paní Šulcové. Ještě jednou děkuji.

ARTE hrátky pro ženy a kurzy pro děti - Zuzana H., 34 let, Plzeň