Snadné učení: Projekt SNADNÉ UČENÍ jsou kurzy pro děti a jejich rodiče. Projekt, který naučí děti jak si zvýšit sebevědomí, najít sebejistotu, jak se zbavit stresu. Zlepšuje soustředění, pomáhá lépe zvládat učení, také specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, hyperaktivita, nepozornost, nesoustředění).

Pomáháme dětem získat sebejistotu, zdravé sebevědomí

a projít dětstvím zlehka a s radostí

BAREVNÝ ZÁPISNÍK

  • Chcete mít doma šťastné a spokojené děti?
  • Chcete, aby vaše děti znaly svoje silné stránky?
  • Chcete umět naslouchat svým dětem?

Jste tady správně.  
Ukážu vám - JAK toho všeho dosáhnout.

BAREVNÝ ZÁPISNÍK vám nastartuje CESTU :-)

Děkuji mockrát za tu čest mít doma Barevný zápisník, v první chvíli mě překvapilo, že moc barevný není, ale teď se plní barvami, jaké vybere můj syn, což jsou ty nejhezčí barvy na světě.

Vyplňování Barevného zápisníku se u nás stalo krásným rituálem každého večera - já píši, syn maluje a vzpomínáte na to, co jsme prožili daný den společně i bez sebe. Barevný zápisník vřele doporučuji všem dětem i rodičům, jelikož jim pomůže v každém dni najít něco radostného.

maminka Lucie a Šimon 8 let, II. třída

Zkuste si odpovědět na tyto otázky: 

  • Přejete si mít se svými dětmi takový vztah, aby za vámi mohly kdykoliv přijít, s radostí i trápením, a nebály se?
  • Chcete mít doma prostředí, ve kterém zvládnete vyřešit situace pohodové, ale také starosti a nepříjemnosti, které k životu také patří?
  • Chcete se společně v dnešní uspěchané době zastavit a vytvořit si vědomý prostor pro komunikaci a sdílení? Ano?

Díky BAREVNÉMU ZÁPISNÍKU se kterým se pracuje velmi jednoduše, se vám podaří vytvořit doma příjemné prostředí, snadno najdete téma k hovoru a ještě díky němu se svými dětmi zrekapitulujete den.

Vaše děti se budou měnit před očima, ve vaší rodině zavládne klid, pohoda a rovnováha.

Je to jednoduché a zábavné :-)

Přečtěte si, co si o Barevném zápisníku myslí maminka Radka a jak jí zápisník pomohl ve vztahu s její 7letou dcerou Maruškou.

(Odpověď zobrazíte klikem na otázku.)

Jak na vás Barevný zápisník působí (první pohled, první emoce), líbí se vám?

Barevný zápisník je na první pohled moc příjemný a hned láká k otevření. Je moc povedený. Je krásně, srozumitelně a přehledně zpracovaný.

Jak se vám se zápisníkem pracuje?

Mě osobně na něm práce moc baví, ale díky tomu jsem zjistila, že malá se neumí kladně ohodnotit. Určitě je to přínosné.

Baví vás zápisník, baví vaše děti?

Určitě baví. Je fajn pozorovat dítě jak přemýšlí samo o sobě. Otázky v zápisníčku ledasco “rozkryjí”. Ve škole psali zrovna slohovou práci na podobné téma. Míše otázky ze zápisníčku moc pomohly a byla za slohovou práci pochválená a četla ji před třídou.

Co vám společná práce přináší?

Společná práce nám přinesla to, že se o zážitcích více bavíme. A co si myslím, že ji bude bavit, tak to tak nakonec vůbec neni. Takže daleko lepší porozumění.

Co se změnilo u vás doma?

Po cca 4 dnech, kdy malá říkala,že se jí nic nedaří a nic ji nebaví začala pomalu otáčet a dokonce sama přicházela s tím co jí baví a že to musí jít zapsat.

Doporučili byste zápisník dalším rodičům a dětem?

Určitě bych to dalším rodičům doporučila, jedná se o spolupráci rodiče s dítětem a naučení se lepšímu pochopení a porozumění co dítě vlastně cítí a co ho dělá šťastným.

BAREVNÝ ZÁPISNÍK vznikl na základě zkušeností z práce s dětmi.

Již několik let pomáhám dětem a rodičům najít cestu.

Na základě mých zkušeností, které mám z práce, které řeší často spoustu problémů a na základě zkušeností z kurzů projektu Snadné učení jsem se rozhodla vytvořit pomůcku Barevný zápisník, který je takový souhrn toho, jak pracuji s dětmi.

DÍKY NĚMU...

Zjistíte, že vše zvládnete v klidu domova - nemusíte chodit na žádné semináře a kurzy.

Budete společně pracovat na zaváděných změnách a vás i vaše děti to bude bavit.

Vás naučím, jak společně komunikovat a domluvit se.

Všichni doma poznáte, novou a láskyplnou atmosféru.

Si vybudujete se svými dětmi pevný vztah, postavený na vzájemném respektu a důvěře.

Je to jen na vás..., STAČÍ jen ZAČÍT :-)

Edův zápisník (jak mu doma říkáme) si nás (mne i dcerku) na první pohled získal. Dcera byla nadšená a výslovně šťastná, když jej objevila jako překvapení přichystaný na svém stole. Postavičku Edy zná a miluje. Mladší syn (5 let) okamžitě zatoužil mít svůj zápisník, tak budeme muset pořídit ještě jeden. Zatím si vytvořil svou vlastní stránku s Náladometrem na volný list papíru. Co vám společná práce přináší? Mně osobně radostné zjištění, jak je již dcera samostatná a v jakých dimenzích i abstrakcích dokáže již uvažovat.

maminka Daniela a Dominika 8 let

Co vám společná práce přináší? V ideálním případě, pokud to dítěti nevadí je dobré být při zapisovaní a povídat si o tom. U nás nevadí, že jsem přítomna, jenom má hodně zafixováno, že si povídáme večer a tak zápisník bere možná rychleji. V každém případě napsané je lepší, protože se můžu zpětně podívat a uvědomit si. Z dlouhodobého hlediska ideální získávání informací o dítěti a jeho pocitech a náladách, přehled o tom, co je pro něj důležité a co má rád (radost z toho, co pro něj i přesto, že to praktikuje důležité není a naděje, že si to jednou uvědomí).

maminka Eva a Kryštof 15 let, 9. tř.

PROČ BAREVNÝ ZÁPISNÍK?

Rozhodla jsem se ho vytvořit, protože se setkávám na kurzech s dětmi a rodiči, kteří často neví, jak najít nebo nastartovat cestu ke společné komunikaci. Dostali už spoustu různých rad a návodů a stále se jim to nedaří.

Přesto to nevzdávají a hledají a pátrají, co vlastně dělat, aby doma s rodinou vše fungovalo, aby mohli společně žít, být spokojení a šťastní se svými dětmi.

Nejdříve jsem jim doporučovala, aby si koupili nějaký hezký sešit a tam si svoje vzpomínky a zážitky zapisovali. Také často rodičům doporučuji, aby si se svými dětmi povídali o tom, jaký byl jejich den a aby se jim podařilo najít alespoň jeden hezký okamžik, který si chceme zapamatovat.

Často se stávalo, že nebyl ten správný notýsek, nevěděli jak na to.

Rozhodla jsem se proto vytvořit BAREVNÝ ZÁPISNÍK, který vám zde nabízím. Je připravený přesně tak, jak má být. Obsahuje NÁLADOMETR, který je také součástí kurzů projektu SNADNÉ UČENÍ a vám rodičům pomůže pochopit emoce a pocity vašich dětí.

Tím se vám otevírá prostor pro vzájemnou komunikaci, která je v rodině vždy velice důležitá.

Vy už teď hledat nemusíte :-), máte vše srozumitelně a přehledně připravené.

Stačí jen ZAČÍT, funguje to!

CO NA ZÁPISNÍK ŘÍKAJÍ MAMINKY?

Maminka Lucie a Šimon 8 let

Jak na vás Barevný zápisník působí (první pohled, první emoce), líbí se vám?

Zápisník je nádherný, textu je v něm přiměřeně, vše je jasně vysvětleno, jen dvě cvičení jsme ještě nezkoušeli.

Jak se vám se zápisníkem pracuje?

Se zápisníkem se pracuje jednoduše, vplul do našeho života a je pravidelný zvaný návštěvník našich večerních rozhovorů, již se zapojuje i Matouš (6 let) a musím říct, že mu to jde snadněji, je bezprostřední a nemá problém se pochválit.

Baví vás zápisník, baví vaše děti?

Jak jsem již psala zápisník (u nás nazývaný deníček) se stal večerním rituálem. Šimon si sám na něj myslí, a to je, co říct, jelikož na hodně věcí zapomíná, takže zápisník má v sobě něco lákavého - spojuje rodiče a děti a vytváří doma příjemné téma k hovoru s rekapitulací událostí celého dne. Baví celou rodinu, všichni najdou ve svém dni něco pozitivního.

Co vám společná práce přináší?

Příjemně strávený čas.

Co se změnilo u vás doma?

Šimon už začíná sám zjišťovat, že se mu v životě daří a že vše není jen černé, že i on každý má něco, co se mu povedlo, což mu na začátku práce se zápisníkem šlo jen stěží.

Doporučili byste zápisník dalším rodičům a dětem?

Určitě by si ho každé dítě zasloužilo. Je ale důležité, aby rodiče si našli čas a byli účastni plnění zápisníku. Cas strávený s dětmi se nedá vyjádřit penězi a tento zápisník je výborným prostředek na to, jak si ten čas najít (+ navíc 4 cviky, kdy na každé stránce je připomenutí, zda člověk nezapomněl na cvičení).

Maminka Květa a Michaela 13 let

Jak na vás Barevný zápisník působí (první pohled, první emoce), líbí se vám?

Dceru hned zaujal, jakmile ho viděla na stole.

Jak se vám se zápisníkem pracuje?

Perfektně, jen určit jednu barvu náladometru “dnešního dne” u puberťačky bylo nemožné. Rozdělila si tedy kolečko na několik dílů.

Baví vás zápisník, baví vaše děti?

Určitě baví. Je fajn pozorovat dítě jak přemýšlí samo o sobě. Otázky v zápisníčku ledasco “rozkryjí”. Ve škole psali zrovna slohovou práci na podobné téma. Míše otázky ze zápisníčku moc pomohly a byla za slohovou práci pochválená a četla ji před třídou.

Co vám společná práce přináší?

Mě donutila věnovat svůj čas i starší dceři. Díky péči o tříleťáka jde často stranou. Nejhorší pro mě bylo začít a pravidelně se tomu v každodenním shonu a různých problémech věnovat. Najít si společný čas v dnešní uběhané době.

Co se změnilo u vás doma?

Více komunikujeme.

Doporučili byste zápisník dalším rodičům a dětem?

Určitě. Bez váhání.

Teď už vás určitě zajímá cena zápisníku, který...

  • vás naučí si společně všímat věcí i malých okamžiků,
  • vás naučí se vědomě dívat kolem sebe,
  • vás naučí se vnímat a pojmenovat pocity, emoce.

JEHO CENA JE...

380 Kč 

+ poštovné a balné 79 Kč

Možná si myslíte, že posílit vzájemné vztahy s vašimi děmi jste už tisíckrát zkoušeli a nic nefunguje.
Dobrá zpráva pro vás: Nikdy není pozdě na lásku, spokojenost a štěstí :-)

Je to jen na vás..., stačí jen ZAČÍT :-)

Jste rozhodnutá/ý, že chcete být spokojeným rodičem a mít šťastné a spokojené děti? Pak klikněte na tlačítko Koupit zápisník a vydejte se na novou cestu ke společnému štěstí a radosti. 

Snadné učení - lektorka Zdeňka Šulcová

Zdeňka Šulcová

Autorka e-booku
777 098 383
zdenkasulcova@centrum.cz

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT? 

Není vám něco jasné? Něco nefunguje? Potřebujete doplňující informace? Jsem tu pro vás!