Snadné učení: Projekt SNADNÉ UČENÍ jsou kurzy pro děti a jejich rodiče. Projekt, který naučí děti jak si zvýšit sebevědomí, najít sebejistotu, jak se zbavit stresu. Zlepšuje soustředění, pomáhá lépe zvládat učení, také specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, hyperaktivita, nepozornost, nesoustředění).

Pomáháme dětem získat sebejistotu, zdravé sebevědomí

a projít dětstvím zlehka a s radostí

KURZY

V rámci projektu Snadné učení vám nabízíme kurzy, semináře a výcviky. Vše tak, abyste mohli sdílet a zažít  svůj příběh na vlastní kůži. Věříme, že se dotknete svého já a budete spokojeni. Propojení rodičů a dětí dělá zázraky.

PRO DĚTI

Snadné učení I - základní

Snadné učení II - pokračovací

sobotní setkání

PRO RODIČE

víkednový kurz

cyklus kurzů pro rodiče

společné

PRO RODIČE a DĚTI

společná práce dětí a rodičů

společný víkend plný aktivit a her

KURZY - nejbližší termíny

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

KURZY

co kurzy umí a my vám můžeme nabídnout:

  • Pomáhají dětem k posílení zdravého sebevědomí, sebejistoty a důvěry sám v sebe.
  • Učí je pojmenovat svoje pocity a emoce, které všichni prožíváme.
  • Pomáhají dětem zvládat každodenní stres, školní učivo a veškeré nároky, které jsou na ně v dnešní době kladeny. 
  • Nejen děti, ale i rodiče získají sebejistotu a sebedůvěru.
  • Pomáhají s různými problémy a poruchami - např. nesoustředěnost, hyperaktivita, nezájem o učení se apod.
  • Společná aktivita, společné tvoření pomůže nastolit novou harmonii a funkčnost. Dokáže posílit uvědomění o tom, jaké je moje místo v rodině.

REFERENCE vás, našich spokojených klientů

O kurzu jsem se dozvěděla z letáčku a tušila jsem, že Aničce paní Zdeňka, prostředí i děti pomůžou. Naučila se zvládnout jednoduché cviky, které jí pomáhají zvládnout situace, kdy se cítí nejistá a nevěří si. Na každý kurz se moc těšila a skvěle zapadla mezi ostatní děti. Děti Aničce radily v situacích, kdy nevěděla, jak se zachovat a lektorka je jemně naváděla a povzbuzovala. Paní Zdeňka má děti velmi ráda a je cítit, že svou práci miluje a dělá naplno. Velmi děkujeme.

maminka Vlaďka S., dcera AničkaSNADNÉ UČENÍ kurzy pro děti

Jindrovi se na Snadném učení líbilo a máme pocit, že se ujistil o tom, že je možné mluvit o větším množství témat, než si kdy myslel. A navíc se vyjádřil, že na hodiny k Vám kdykoliv a rád. Tak s ním, prosím, počítejte na další část Snadného učení. My si teď už jen přejeme, aby si vše - kroužky i Snadné učení - časově sedly.

maminka Hanka B., syn JindraSNADNÉ UČENÍ kurzy pro děti

Náhodné setkání se Zdeňkou Šulcovou mi poskytlo informaci o možnosti kurzu arteterapie pro děti. Její pozitivní zkušenosti mě přesvědčily a přihlásila jsem devítiletého syna na hodiny arteterapie. Před první hodinou měl syn obavy, ale Zdeňka si ho svým přístupem velmi rychle získala, takže začal kurz navštěvovat pravidelně. Já jsem zaznamenala výraznou změnu v tom, že začal vyjadřovat své pocity....Po každém arte je veselý, uvolněný a sdílný. Doporučuji všem rodičům vyzkoušet tuto cestu - budou se cítit v rovnováze nejen jejich děti, ale i oni.

Alice Monhartová, www.skutecnezdravaskola.czARTE hrátky kurzy pro děti