Snadné učení: Projekt SNADNÉ UČENÍ jsou kurzy pro děti a jejich rodiče. Projekt, který naučí děti jak si zvýšit sebevědomí, najít sebejistotu, jak se zbavit stresu. Zlepšuje soustředění, pomáhá lépe zvládat učení, také specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, hyperaktivita, nepozornost, nesoustředění).

Pomáháme dětem získat sebejistotu, zdravé sebevědomí

a projít dětstvím zlehka a s radostí

EDOVO CVIČÍCÍ PEXESO

Hrajeme si , procvičujeme cviky a baví nás to!

Edovo cvičící pexeso obsahuje obrázky s vybranými cviky, které už znáte ze sady Edovy cvičící karty. Obsahuje 2 x 15 obrázků velikosti 5 x 5 cm.

Cviky dětem pomáhají lépe se soustředit, propojit levou a pravou mozkovou hemisféru a také nastartovat jejich energii. Je možné jej hrát jako klasické pexeso, ale také si můžete u hry protáhnout svoje tělo. Tak si nejen procvičíte paměť, ale také se společně s dětmi pobavíte. Uvidíte, jak vám to bude potom myslet. :-)

Eda Radostník je tak stále s dětmi, provází je nejen na kurzech, ale také při hraní. Pomáhá a dodává odvahu. Je tady vždy, když se děti učí, když si cviky opakují. Je tady pro děti, přináší dobrou náladu. Je to prostě kamarád, který dětem pomáhá  a podporuje, připomíná, že když chci, tak to zvládnu.

Procvičíte si tak nejen paměť, ale také se společně s dětmi pobavíte.

Uvidíte, jak vám to bude potom myslet. :-)

Edovo cvičící pexeso obsahuje obrázky s vybranými cviky, které už znáte ze sady Edovy cvičící karty. Obsahuje 2 x 15 obrázků velikosti 5 x 5 cm. Názvy a popis cviků je možné najít právě v sadě karet Edovy cvičící karty komlet. Pexeso slouží jako podpora k opakování cviků.

Pokud si chcete doma hrát, procvičovat cviky, je EDOVO CVIČÍCÍ PEXESO ta nejlepší volba.

ZDE vyplňte fakturační údaje, abychom vám mohli Edovo cvičící pexeso poslat

Autorka projektu

Autorka projektu