Snadné učení: Projekt SNADNÉ UČENÍ jsou kurzy pro děti a jejich rodiče. Projekt, který naučí děti jak si zvýšit sebevědomí, najít sebejistotu, jak se zbavit stresu. Zlepšuje soustředění, pomáhá lépe zvládat učení, také specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, hyperaktivita, nepozornost, nesoustředění).

Pomáháme dětem získat sebejistotu, zdravé sebevědomí

a projít dětstvím zlehka a s radostí

PLYŠÁK EDA RADOSTNÍK

 ♡ BUDU PRO VÁS KAMARÁD, KTERÝ VÁS BUDE MÍT VŽDY RÁD ♡

Snadné učení plyšák Eda

Je to plyšový kamarád, který se s vašimi dětmi účastní všech kurzů Snadné učení.

Eda Radostník je mravenečník, který provází děti kurzy Snadné učení. Několik let byl však jen na obrázku a děti si s ním nemohly povídat a hrát. Edu však milovaly, líbil se jim a často říkaly, že by chtěly Edu domů. Tak to už byl jen krůček k nápadu, že bude Eda také plyšový. 

Ve chvíli, kdy jsem na kurzy přinesla „skutečného“ plyšového Edu si ho děti velmi oblíbily. Prostě tam s námi je, mohou si s ním hrát, povídat.

Dodává odvahu i ve chvílích, kdy děti mluví o tom, co je pro ně nepříjemné. Navodí atmosféru, kdy právě tyto situace dokážou být mnohem příjemnější a uvolněnější. 

Eda také provází vaše děti na kartách, které jsou součástí kurzů. Je vždy tam, když se děti cviky učí, když si cviky opakují a zároveň je tam, když si na kurzech povídají.

  • Nikdy se na děti nezlobí,
  • přináší dobrou náladu,
  • děti se s ním smějí.

Možná právě proto ho mají tak rády, možná proto jaký Eda je, protože on je prostě bezva!

Dnes vidím, že vytvořit plyšového Edu byl báječný nápad.

Proč je Eda pro děti tak důležitý a přínosný?

Děti ho milují, protože je jejich parťákem v nesnázích. Mají někoho, s kým zažily nejen spoustu legrace, ale také tam byl, když se pracovalo na tématech, která jsou pro děti nepříjemná. Vždy si vzpomenou a uvědomí to, co se na kurzech učily, o čem si povídaly.

Vždy jim připomene zážitky a okamžiky z kurzů. Práci ve skupině, kde cítily ohromnou podporu, cítily sílu a jistotu mezi ostatními. To jsou často pocity a emoce, které děti na kurzech prožívají. Díky Edovi si doma připomenou, že je dobré cviky zopakovat. Pomůže jim na cestě k jejich sebejistotě a sebevědomí, kterou jsme společně na kurzech hledali.

Dnes mohu říci, že jsem moc ráda, že plyšového Edu máme. Beze zbytku nádherně plní to, co jsme od něj očekávali, možná ještě víc. :-) A já i ostatní lektoři projektu jsem mu nesmírně vděčná a moc za to děkuji. 

Autorka projektu

PLYŠOVÉHO KAMARÁDA EDU RADOSTNÍKA

můžete svým dětem pořídit za...

490 Kč

Vyplňte formulář níže a těšte se na Edu! :-)