Snadné učení: Projekt SNADNÉ UČENÍ jsou kurzy pro děti a jejich rodiče. Projekt, který naučí děti jak si zvýšit sebevědomí, najít sebejistotu, jak se zbavit stresu. Zlepšuje soustředění, pomáhá lépe zvládat učení, také specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, hyperaktivita, nepozornost, nesoustředění).

Pomáháme dětem získat sebejistotu, zdravé sebevědomí

a projít dětstvím zlehka a s radostí

EDOVY CVIČÍCÍ KARTY

Karty jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí zábavnou formou zapamatovat jednoduché cviky, které pomáhají zvládat stresové či vypjaté situace v životě.

  • Hlavním úkolem všech těchto cviků je uvolnit naše tělo, naše svaly a šlachy. Pokud se uvolní naše tělo, uvolní se s ním také vnímání a prožívání.
  • Často lidé, kteří nejsou uvolnění (jsou tzv. stažení), mají problémy se čtením i psaním. Mívají také potíže zapojit jemnou motoriku.
  • Pokud v našem těle nefunguje vše, tak jak má, je velmi složité se soustředit. Svalová nerovnováha také zabraňuje možnosti jasně a bez problémů myslet, volně a čitelně psát.
  • Karty jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí zábavnou formou zapamatovat jednoduché cviky, které pomáhají zvládat stresové či vypjaté situace v životě.

Karty jsou rozděleny do tří skupin, jsou barevně odlišené. Každá skupina karet se zaměřuje na dané téma. Vždy si tak můžeme vybrat, který cvik je v tu konkrétní chvíli pro nás vhodný.

Edovy cvičící karty 
MODRÉ

Cvičíme, aby nás učení bavilo

Modré karty nás naučí ty správné cviky, které potřebujeme, když se nám nedaří se soustředit, máme unavené oči nebo potřebujeme zvládnout stresovou či vypjatou situaci, která často ovlivňuje schopnost myslet.

Sada obsahuje šest karet - šest jednoduchých cviků, které nám pomáhají zvládat učení.

S modrými kartami pracujeme v kurzech v cyklu SNADNÉ UČENÍ I.

6 ks karet

250 Kč

7 ks karet

250 Kč

Edovy cvičící karty 
ŽLUTÉ

Nastartuj svoji energii

Žluté karty nás naučí najít na těle ty správné body, které potřebujeme „zmáčknout“, když nám dochází energie, přestáváme se soustředit nebo rychle potřebujeme zapojit mozek do akce.

Sada obsahuje sedm karet - sedm jednoduchých cviků, které nám pomáhají snadněji zvládat učení.

Se žlutými kartami pracujeme v kurzech v cyklu SNADNÉ UČENÍ II.

Edovy cvičící karty 
RŮŽOVÉ

Protáhni svoje tělo

Růžové karty nás naučí, že hýbat se je důležité a že pohyb má být zábavný. A když k tomu pozveme i rodiče, půjde nám to všechno mnohem lépe. Vždy se tak budeme cítit uvolněně. Díky tomu se ztratí napětí, které způsobuje často problémy se soustředěním.

Sada obsahuje jedenáct karet - jedenáct jednoduchých cviků, které nás budou bavit.

S růžovými kartami pracujeme v kurzech v cyklu SNADNÉ UČENÍ III.

11 ks karet

250 Kč

25 ks karet

490 Kč

Edovy cvičící karty

Sada obashuje všechny Edovy cvičící karty + BONUSOVÁ KARTA – „Kouzlo sebejistoty“

Karty jsou rozděleny do tří skupin, jsou barevně odlišené. Každá skupina karet se zaměřuje na dané téma. Vždy si tak můžeme vybrat, který cvik je v tu konkrétní chvíli pro nás vhodný.

Sada obsahuje:

Modré karty – „Cvičíme, aby nás učení bavilo“ - 6 ks
Žluté karty -  „Nastartuj svoji energii“ - 7 ks
Růžové karty – „Protáhni svoje tělo“ - 11 ks
+ BONUS – Zelená karta - „Kouzlo sebejistoty“ - 1 ks

Karty a cviky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, to znamená i pro nás dospěláky (rodiče i prarodiče).

Vždy báječně fungují, podporují a spojují nás s dětmi dohromady. Tak jako vše, co děláme společně. Trávíme tak společně čas, máme společné zážitky a můžeme se těšit z pozitivních výsledků našeho snažení. 

Proto doporučuji všem:  VŠECHNY cviky provádějME společně se svými dětmi. Sami tak poznáme, jak vše jednoduše funguje a bude nás mrzet, že jsme cviky nepoznali dříve.

OBJEDNAT EDOVY CVIČÍCÍ KARTY

Vyplňte pečlivě objednávku. Po zaplacení vám Edovy cvičící karty pošlu poštou v bublinkové obálce na vaši adresu.